Waarschuwing voor website inschrijving nieuwbouwwoningen

Waarschuwing voor website inschrijving nieuwbouwwoningen

18/08/2015 - Op de website www.nieuwbouw-edam-volendam.nl kunnen mensen hun interesse voor een huis op het Korsnäs terrein en de Broeckgouw kenbaar maken. Volgens deze website, die presenteert als “gemeentelijke website”, hebben mensen die zich inschrijven de gelegenheid om mee te denken over de invulling van het project.

Dit is echter niet correct! De gemeente Edam-Volendam is op geen enkele manier gelieerd aan deze website. Ook BPD, de projectontwikkelaar van het Korsnäs terrein, is niet verbonden aan de website. Mensen die zich er inschrijven voor het Korsnäs terrein of de Broeckgouw komen dus van een koude kermis thuis: hun inschrijving heeft geen enkele betekenis.

Wij hebben de beheerder van de website er op aan gesproken dat de informatie op zijn website misleidend is. We hebben hem verzocht duidelijk te maken dat de website niet aan onze gemeente en de projectontwikkelaar is verbonden en dat een inschrijving op de website geen enkele betekenis heeft in relatie tot het Korsnäs terrein en de Broeckgouw.

Mensen die geïnteresseerd zijn in de ontwikkeling van het Korsnäs terrein kunnen terecht bij BPD. Als u interesse heeft voor een woning in de Broeckgouw kunt u terecht op deze website.

Uitstel verkooppresentaties de Broeckgouw

Uitstel verkooppresentaties de Broeckgouw
26/01/2018 - De verkooppresentaties voor woningen en kavels in fase 9&10 van de Broeckgouw zijn enige tijd uitgesteld, vanwege onderzoek naar het realiseren van de gemeentelijke duurzaamheidsambitie voor nieuwbouwprojecten.   V...
> lees meer

Interview bouwen in eigen beheer

Interview bouwen in eigen beheer
26/01/2018 - Bewoners van gemeente Edam-Volendam zijn over het algemeen zeer ondernemend ingesteld. Het is dan ook niet gek dat bouwen in eigen beheer zo succesvol is in onze gemeente. In voorgaande fases van de Broeckgouw zijn inmiddels ...
> lees meer

Open dag huurwoningen Keetzijde

Open dag huurwoningen Keetzijde
25/01/2018 - De wooncompagnie organiseerde op woensdag 24 januarieen een open dag voor de 24 eengezinswoningen in het carré op de Keetzijde. Er waren vier woningen opengesteld, waaronder de hoekwoning en een vrijstaande woning...
> lees meer

> Nieuwsarchief